KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819043

nr 1481 9043

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stilleben, 1900-tal, ram 1800-tal, plåtpannå, 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 55x49 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:50:27

8/8 00:55:49 1      1.000 kr
8/8 13:44:04 2      Vinnande bud